OREA Congress Hotel Brno**** - Kongresová hala A+B+C+D OREA Congress Hotel Brno**** - Kongresová hala A+B+C+D

OREA Congress Hotel Brno****
Kongresová hala A+B+C+D

Největší místnost, Kongresový sál (A+B+C+D) pojme až 850 osob v divadelním uspořádání nebo 550 ve školním uspořádání, ideální je i výška stropu (4,14 m) a nepřítomnost sloupů. Kongresová hala je spojená s multifunkčním foyer, ideálním prostorem pro výstavy nebo společenské akce.

Křížkovského 458/47, 603 73 Brno 850

V případě pronájmu pouze části sálu je foyer skvělé pro podávání kávových přestavek nebo koktejlové recepce. Variabilní vstup umožňuje i umístění automobilu a dalších velkoplošných předmětů.

Obědy i večeře pro skupiny pohodlně pojme restaurace Atrium, ve které se zároveň podávají hotelové snídaně s kapacitou až 180 míst.

Kapacity

  • Škola 550 osob
  • Banket 600 osob
  • Raut / recepce 600 osob
  • Divadlo 850 osob
  • Plocha 905 m2

Vhodné pro

koncert • konference / kongres • ples • umělecké vystoupení • vánoční večírek • večírek / party / oslava

Vybavení

  • bezbariérový přístup
  • cateringové služby
  • klimatizace
  • ozvučení
  • podium
  • projekční technika
  • ubytování
  • více sálů
  • vlastní parkování
  • wifi
  • zasedačka / salonek

Vybíráme pro vás podobné prostory

Nové mo-cha VISTA

mo-cha VISTA

Praha 4 201

S nabídkou flexibilních kanceláří vychází vstříc vašim potřebám. Variabilní prostory v nejrůznějších velikostech vhodné pro jednotlivce i malé týmy.

Nové NOSRETI reality – jednací místnosti

NOSRETI reality – jednací místnosti

Brno 70

Hledáte místo pro profesionální meeting, školení nebo konferenci v Brně? V budově Czechner nabízí dvě moderní konferenční místnosti ideální pro vaše firemní akce.

Nové Zasedáme

Zasedáme

Praha 1 60

Školící prostory v srdci Prahy s výhledem, který inspiruje

Pražské kreativní centrum

Pražské kreativní centrum

Praha 1 100

PKCéčko hned vedle Orloje

Zimní zahrada

Green Garden Hotel Zimní zahrada

Praha 1 60

Oáza klidu v rušné části Prahy

Hotel Vinice Hnanice

Hotel Vinice Hnanice

Jihomoravský kraj 120

Moderní ubytování v kraji s bohatou vinařskou historií

Vizovický salonek

Amande Wine Wellness Hotel Vizovický salonek

Jihomoravský kraj 22

Malý konferenční salonek

Gabriel Loci

Gabriel Loci

Praha 5 850

Objevte netradiční eventový prostor.