Occidental Praha Wilson Occidental Praha Wilson

Occidental Praha Wilson

Hotel leží v samém srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí, které je pražským kulturním a nákupním centrem.

Václavské náměstí 59, 110 00, Praha 1

Hotel nabízí kapacitu 53 luxusních pokojů kategorie Superior, Deluxe, Family, Executive a Junior Suite. Některé z nich se pyšní výhledem na historické památky a dokonce i na Pražský hrad.

Pokoje na 4. a 5. patře mají i balkón. Všechny mají individuálně nastavitelnou klimatizaci a zdarma WiFi připojení. Součástí vybavení je také pracovní stůl, minibar, satelitní 40“ TV s mezinárodními kanály, kávový a čajový set, žehlička a žehlící prkno, telefon a trezor. Koupelny jsou zařízeny vanou nebo sprchovým koutem, luxusní kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Ve čtvrtém patře se nachází unikátní konferenční místnost pro 12 osob s denním světlem a vlastní terasou, která se pyšní výhledem na Pražský hrad.

V prvním patře se nachází bar a restaurace. Snídaně je podávána formou bufetu s doplňkovou nabídkou. Room service je poskytován 24 hodin denně.

Vhodné pro

meeting • natáčení / focení • seminář / workshop / networking / školení • vánoční večírek • večírek / party / oslava

Vybavení

  • bezbariérový přístup
  • cateringové služby
  • klimatizace
  • projekční technika
  • terasa / balkon
  • ubytování
  • wifi

Vybíráme pro vás podobné prostory

Tip Hotel GRAND LITAVA Beroun

Hotel GRAND LITAVA Beroun

Středočeský kraj 266

Hotel Grand Litava**** lze snadno najít přímo v centru Berouna, v těsné blízkosti jeho historické části. Hotel je dobře dostupný díky poloze města na dálnici D5. Pro vaše eventy je v hotelu k dispozici konferenční sál a 5 konferenčních místností.

Oblíbené Hotel VALNOVKA

Hotel VALNOVKA

Středočeský kraj 80

Hotel s rodinou atmosférou nacházející se v Kamenici (20 km od Prahy). Ubytování – Restaurace – Sál s krbem - Zahrada s grilem – Bazén, Sauna – Cvičební sál.

Oblíbené Panství Dlouhá Lhota

Panství Dlouhá Lhota

Středočeský kraj 100

"Život na zámku – jak jste si jej vždy přáli zažít". Tento hotel s jedinečnou a neopakovatelnou atmosférou je tím pravým místem pro relax, firemní akce všeho druhu, svatby a jakékoliv soukromé akce či oslavy.

Cattaleya

Cattaleya

Moravskoslezský kraj 14

Oáza pro tělo a duši, ležící v samém srdci Beskyd

Leo

Clarion Congress Hotel Prague **** Leo

Praha 9 105

Menší sál s kapacitou až 105 osob

Hotel Oya

Hotel Oya

Praha 4 35

Ideální pro obchodní jednání

OREA Resort Panorama Moravský kras****

OREA Resort Panorama Moravský kras****

Jihomoravský kraj 370

OREA Resort Panorama Moravský kras nabízí komfortní ubytování, moderní sály a rozmanitý výběr služeb pro dokonalý zážitek v krajině tisíce jeskyň jen 30 km od Brna.

Hotel Belvedere

Hotel Belvedere

Praha 7 290

Hotel nabízí k pronájmu řadu konferenčních prostor včetně historického sálu Belvedere vhodných pro pořádání konferencí, meetingů, školení a různých společenských anebo rodinných akcí.