Pianista Peter Zbranek Pianista Peter Zbranek

Pianista Peter Zbranek

Profesionální klavírista na společenské události - výjimečný zážitek pro vás i vaše hosty.

celá ČR a Slovensko

Peter Zbranek je profesionální pianista, který svou hrou přeměňuje hudbu na emoce. Jeho spokojenými klienty se již staly desítky předních slovenských firem a organizací. Doprovázel prestižní galavečery Nejzaměstnavatel roku 2022, Důvěryhodné značky 2022 či Slavnostní večer slovenského průmyslu a dopravy 2023, účinkoval na půdě rezidencí Velvyslanectví USA a Velké Británie i na prknech Slovenského národního divadla, nahrál videoklipy, o kterých psali weby nejznámějších slovenských médií. Jeho klavírní umění si nyní můžete vychutnat i v České republice.
Vystoupení klavíristy Petra Zbranka dodá lesk jakékoli společenské události. Ať už proto pořádáte firemní event, slavnostní galavečer, vánoční večírek, raut, ples, oslavu nebo svatbu, překrásné tóny piána budou výjimečným zážitkem pro všechny zúčastněné. Uvítají hosty při vstupu do sálu, zpříjemní oběd či večeři, podtrhnou atmosféru při sklence vína a zpestří každý galaprogram.
Bohatý repertoár Petra Zbranka obsahuje filmovou hudbu od nejúspěšnějších skladatelů současnosti (Ludovico Einaudi, Hans Zimmer, Yann Tiersen, Yiruma), covery světoznámých hitů (od Franka Sinatry a The Beatles až po Lady Gaga nebo Eda Sheerana), instrumentální verze populárních českých a slovenských písní, jakož i jazzové improvizace. Úžasným bonusem pro ty, kterým by se jeden nástroj zdál být málo, je také možnost koncertu dua s houslistkou Victorií Linnen. Nádherná kombinace klavírního mistrovství a houslové vášně udělá vaši událost jedinečnou a nezapomenutelnou.

Co na pianistu Petra Zbranka říkají organizátoři firemních akcí?
Zuzana Hreščáková, Promea Communication spol. s r. o., event manager
Děkujeme mockrát za spolupráci. S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni, splnili jste všechno, na čem jsme se dohodli. Hráli jste krásně. Oceňujeme Vaši přesnost, spolehlivost a ochotu. Při takových eventech je velmi důležité, aby akce probíhala podle harmonogramu a ke spokojenosti všech zúčastněných. V případě akcí, kde bude ve scénáři pianista, Vás budeme znovu kontaktovat. Přeji Vám jen to nejlepší a těším se na další spolupráci.
Michaela Hajduková, Národní rada občanů se zdravotním postižením v SR
Dobrý den, Petře, píši jménem Národní rady občanů se zdravotním postižením. Velmi děkujeme za Váš hudební vklad při galavečeru v rámci naší mezinárodní konference v Bratislavě. Žasla nad vámi celá Evropa :) Určitě si Vás rádi vyslechneme i příště.
Jana Jankovičová, ředitelka Svatební výstavy Beauty Forum Trenčín
Pane Zbranku, velmi Vám chceme poděkovat za Vaše vystoupení během naší Svatební výstavy v Trenčíně. Vaše skromnost, úcta, ale hlavně láska ke hře na klavír nás všechny opravdu dojala. Váš hudební doprovod během módních přehlídek doslova nadchl nejen naše modelky, ale i všechny návštěvníky! Jste pianista par excellence. Děkujeme ze srdce za tento umělecký zážitek!
Ing. Barbora Mihálechová, Boutique Hotel pod Lipou, Sales & Marketing Manager
Díky pianistovi Petrovi Zbrankovi se romantický večer pro naše hosty stal ještě kouzelnější. V nově otevřeném Boutique Hotelu pod Lipou **** v Modře jsme pro všechny páry u příležitosti Dne zamilovaných připravili degustační večeři s pěti chody, s přípitkem a dárkem. Tóny klavíru krásně dotvořily atmosféru a hosté si večer vychutnali všemi smysly. Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na další příjemné společné akce u nás. Vřele klavíristu doporučujeme i našim nevěstám na ozvláštnění svatebního dne v našem hotelu.
Miroslav Roháček, organizátor Letního šachového tábora Koník
Jménem všech vedoucích a účastníků našeho 21. ročníku Letního šachového tábora Koník chci i touto formou poděkovat za společné vystoupení s Victorií Linnen, které bylo pro mnohé z nás plné emocí. Varírování v různých hudebních stylech a obdobích uspokojilo také naše náročné dětské publikum. Pro dospělé to byl balzám na duši a 1,5hodinová oáza klavíru a houslí během náročného 10denního programu přišla opravdu vhod. Ještě jednou moc děkujeme, že jste byli s námi a držíme palce!

Vybíráme pro vás podobné služby

TWENTY 4 SEVEN

Urbano Artist Booking TWENTY 4 SEVEN

celá ČR

Diskotéková legenda 90. let

Moderátor Radim Sasyn

Moderátor Radim Sasyn

celá ČR

Moderátor pro Vaší akci

Captain Jack

Urbano Artist Booking Captain Jack

celá ČR

Show plná hitů a fantastické energie

2 UNLIMITED

Urbano Artist Booking 2 UNLIMITED

celá ČR

Světové star na Vaši akci

Moderátor Jakub Jíra

Moderátor Jakub Jíra

celá ČR

Televizní a rozhlasový moderátor

BONEY M

Urbano Artist Booking BONEY M

celá ČR

Disco kult 70. a 80. let a žijící legenda disko éry

Party bus

Party bus

celá ČR

Nová dimenze zábavy

SNAP!

Urbano Artist Booking SNAP!

celá ČR

Světoznámé hity 90.let na Vaší akci

LOU BEGA

Urbano Artist Booking LOU BEGA

celá ČR

Hitmaker Lou Bega je ten, kdo spustil Mambo lavinu.