čtvrtek 16. března 2023

SILVERSTONE - místo stvořené pro váš event

Inspirujte se

Každý z nás touží zažít výjimečné okamžiky, plné pozitivních emocí, které ještě více umocní společný zážitek, sdílený s přáteli nebo kolegy. Stát se na chvíli součástí uzavřeného, ničím nerušeného světa, kde čas plyne podle vás. Prožívat naplno všechny ty „obyčejné“ pocity štěstí a radosti, které si mnozí ještě pamatujeme z dětství. To vše v malebném prostředí na rozhraní Krkonoš a Českého ráje. Na konci světa nebo také tam, kde začíná ráj …

A právě pro vás, vaše přátele nebo váš tým rádi připraví jedinečný a nezapomenutelný “event”. Společně si ho užijete na pohádkovém místě, které je k tomu přímo stvořené. Přijměte pozvání na SILVERSTONE, oceněný Amazing Places jako Kouzelná novinka roku 2022.
SILVERSTONE je vhodný a kdykoli připravený na konání nejrůznějších privátních a korporátních akcí. Kromě velkorysého zázemí vám nabízí zážitkové programy zaměřené na gastronomii, degustaci vín, zábavné (Ne)vinné casino nebo koncert, ale také aktivní kondiční programy pod vedením zkušených trenérů, sportovní střelbu a jízdy na koni v kryté hale či do přírody.

Díky jedinečnému konceptu a architektonickému řešení všech budov je klientům zajištěn maximální komfort a naprosté soukromí. Velkoryse zařízené interiéry doplňuje profesionální servis, připravený plnit vaše přání. Pro konání akcí je zde dostatek společných prostor i skrytá zákoutí. K dispozici vám bude po celou dobu pobytu luxusní wellness a spa. K vaší plné spokojenosti je zde kvalitní domácí kuchyně z lokálních farmářských surovin a bio hovězí z vlastního chovu. Velkou pozornost věnují majitelé také výběru vín do místní rodinné vinotéky.

Zkušený tým resortu je připraven se s vámi osobně potkat a vyslechnout si vaše představy a požadavky. Následně vám zašle návrh projektového plánu, odsouhlasíte si jednotlivé kroky a s radostí se pustíte společně do příprav.