GREEN GOLF INDOOR STUDIO

Taste Event: Green Golf indoor studio

Green Golf indoor studio je netradičním místem pro pořádání firemních teambuildingů, večírků, seminářů i přednášek. Můžete si zde zahrát golf, nebo jen posedět u dobré kávy. Prostor se nachází v Šestajovicích u Prahy. Je vybaven nejmodernější technologií TrackMan 4, díky které si můžete dopřát příjemné odpoledne na golfovém hřišti v Kalifornii, Anglii či ve Španělsku. Dlouhotrvající dojem zaručen.

Čtyři simulátory vybavené špičkovou technologií TrackMan 4 (golfová hřiště, golfové párty hry, prostor pro trénink)

Multifunkční prostor s promítacím plátnem pro briefingy a catering

Termín akce: čtvrtek 22. 9. 2022
Místo konání: Revoluční 1114, Šestajovice u Prahy
Start: 17:30

 

V Green golf studiu si můžete vyzkoušet nejen klasický golf, ale je zde i několik zábavných her, ve kterých si můžete poměřit své síly s přáteli, či dětmi. Pro účely firemního večírku, oslavy, či teambuildingu si můžete uspořádat turnaj přímo na vybraném hřišti. Ten je možné předdefinovat dle vašich požadavků. TrackMan 4 dominuje svou přesností, na této technologii trénuje 90 ze 100 nejlepších golfových hráčů světa. TrackMan vám změří nejen 31 metrik vašeho úderu, ale zanechá ve vás pozitivní pocity při vstupu na hřiště, a to nejen českého. Můžete si vybrat téměř z 200 hřišť z celého světa. TrackMan stále vyvíjí software, hřiště tedy neustále přibývají. S nastavením vám kdykoliv pomůže personál Green Golf indoor studia. Každý nápad je u nás vítán.

Ve čtvrtek 22. 9. 2022 vás srdečně zveme k návštěvě a osobnímu setkání u dobrého jídla a pití s majitelem indoorového golfového centra a místních specialistů na TrackMan 4. Buďte mezi prvními, kteří si tuto službu vyzkouší na vlastní kůži.

Kapacita je omezena na 40 osob, proto prosím potvrďte účast co nejdříve.

Pořadatel si vyhrazuje právo některé registrace odmítnout a nabídnout po dohodě individuální setkání.

Registrace na akci

 

 

Minulé Taste Eventy

((byte)