Zážitkové malování ArtMoment

Zážitkové malování ArtMoment

Vytvořte své vlastní mistrovské dílo a užijte si tři hodiny v okouzlující atmosféře stylové restaurace. Nadchněte své zaměstnance či obchodní partnery nevšedním zážitkem!

celá ČR

Ponořte se s ArtMoment do světa umění a nechte o sebe jeden večer pečovat. Na vás bude pouze si zážitek užít na maximum! Ukáží vám, že umělcem můžeme být každý. Bez ohledu na talent.

Koncept je jednoduchý. Za tři hodiny zvládnete namalovat stylový obraz, který si na konci večera odnesete domů. A spolu s ním i dobrou náladu a vzpomínky na nezapomenutelný večer strávený s kolegy. Lektoři a lektorky se vám budou po celou dobu večera věnovat a rádi se vším poradí. Obraz opravdu zvládnou hravě dokončit i ti, kteří s malováním nemají žádné zkušenosti. V průběhu večera se najde čas na poklábosení, výborné občerstvení i lahodné drinky.

Ať už jste menší kolektiv nebo se chystáte organizovat akci pro větší oddělení, ArtMoment je tu pro vás. Dopřejte svým zaměstnancům opravdu originální a kreativní zábavu, která podnítí jejich vlastní tvořivost a smysl pro detail. Ukažte jim, že dokážou i to, co se ještě včera zdálo nemožné.

Na zážitek vás rádi pozvou do elegantních a okouzlujících prostor restaurací, ve kterých obvykle večery pořádají. Večer ovšem lze uspořádat prakticky kdekoliv! Ať už by to bylo u vás v kanceláři nebo v jiných prostorech. Za sebou už mají i outdoor variantu zážitkového večera malování.

Zvolte si pro svůj tým elegantní zážitek plný zábavy! Jak vám zní takový firemní brunch plný tvořivosti, který nastartuje pracovní den? A co takhle si trochu prodloužit pauzu na oběd a dobít se kreativní energií? Samo sebou, že se můžete sejít i večer. Zážitek pak bude třešničkou na dortu skvělého pracovního dne!

Zážitek pro vás uspořádají se vším všudy: zařídí catering s rozmanitou nabídkou nápojů i jídel, která příjemně překvapí milovníky masa i vegany, najde ty nejvhodnější prostory a postarájí se i o další doprovodný program. Jednoduše: udělají vše pro to, aby se na teambuilding mezi kolegy ještě dlouho vzpomínalo!

Vybíráme pro vás podobné služby

Golem VR

Herna - virtuální realita Golem VR

celá ČR

Virtuální realita na 250m²

Infiteam

Infiteam

celá ČR

Eventy na klíč

Aquarel

Aquarel

celá ČR

Velkoformátový i maloformátový digitální tisk

Arachnoid VR

Herna - virtuální realita Arachnoid VR

celá ČR

Unikátní hororový zážitek ve virtuální realitě

VYŠEHRAD 2000 a.s.

VYŠEHRAD 2000 a.s.

celá ČR

Profesionální catering a cateringové služby – od rodinné oslavy až po velké firemní rauty. Špičkové cateringové služby poskytují jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994.

QuestWorld

QuestWorld

celá ČR

Hi-tech geolokační hry s tzv. „rozšířenou realitou“

Fotonaut

Fotonaut

celá ČR

Nejzábavnější fotobudka ve vesmíru

Kreativnieventy.cz

Kreativnieventy.cz

celá ČR

Kreativní agentura pro produkci zážitkových událostí

Firemní plavecká výuka

Firemní plavecká výuka

celá ČR

Zdravý pohyb pro Vaše zaměstnance