Tokhi & the Groove Army - korporátní bubnování nejen na váš teambuilding - DRUMCIRCLE skupinové bubnování – cca  60-80min.

Tokhi & the Groove Army - korporátní bubnování nejen na váš teambuilding
DRUMCIRCLE skupinové bubnování – cca 60-80min.

Skupinové bubnování jednou z nejstarších forem rozvoje týmové spolupráce.

celá ČR

Vše vzniklo už v době Mezopotámie, kdy jednotlivé kmeny společně bubnovaly při nejdůležitějších oslavách, rozhodnutích a událostech. U takových setkání bubny sloužily pro koncentraci, pozornost, k souhře a společnému zážitku – tím se rozvíjela schopnost naslouchat, stmelit kolektiv, uvolnit napětí, vzájemně se podporovat a věřit ostatním.

Buben je nejstarší nástroj lidské komunikace a můžeme o něm říci, že je to i nejstarší neurologický nástroj. Účinky bubnování jsou dokázány mnoha výzkumy. Mezi hlavní výhody a systémy hodnocení patří synchronizace pravé a levé mozkové hemisféry, vyplavení dopaminů a endorfinů (tzv. hormonů štěstí), posílení imunitního systému a uvolnění nahromaděného napětí v těle.

Metoda DrumCircle je forma skupinového bubnování, kdy lidé společně pod vedením zkušeného facilitátora hrají na bubny či jiné perkusní nástroje (barevné trubky boomwhackers) – každá trubička boomwhackers má jiný tón a účastníci tak vidí, že jsou v jednom celku nepostradatelní a každý má svoji roli; dále dřevěné perkuse, zvonce, shakery a chrastidla, které jsou snadno použitelné dětmi již zhruba od tří let jejich věku. Jako partneři boomwhackers máme pro vás až 600 trubiček na vaší párty, firemní akci nebo zábavný teambuilding.

U DrumCircle s Tokhim se nejedná jak by se mohlo zdát o výuku, nýbrž o spontánní vyjádření jedince ve spolupráci s ostatními v kolektivu, kde je kladen důraz především na komunikaci a utužení vztahů ve skupině. Facilitátor “bubeníky” vede, pomáhá jim dostat se společně do kontaktu, spolupracovat s ostatními, respektovat je, naslouchat a věřit jim.

Vybíráme pro vás podobné služby

Dance Models

Dance Models

celá ČR

Kreativní taneční umělecké zážitky

Party bus

Party bus

celá ČR

Nová dimenze zábavy

DJ sphinx

DJ sphinx

celá ČR

Kompletní zajištění akcí

EAST 17

EAST 17

celá ČR

Znějí lépe než kdy předtím.

Partyprogram.cz

Partyprogram.cz

celá ČR

Zábavné programy na Vaše akce

LOU BEGA

LOU BEGA

celá ČR

Hitmaker Lou Bega je ten, kdo spustil Mambo lavinu.

Loona

Loona

celá ČR

Nechte znít Vaším večírkem Bailando nebo Vamos a la playa.

Moderátor Radim Sasyn

Moderátor Radim Sasyn

celá ČR

Moderátor pro Vaší akci

WHIGFIELD

WHIGFIELD

celá ČR

Dánská zpěvačka fenoménem eurodance scény

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.