HRY A HLAVOLAMY HRY A HLAVOLAMY

HRY A HLAVOLAMY

Hravý a inteligentní program na každý event

celá ČR a Slovensko

www.hlavolamyahry.cz

Doprovodný program pro Váš firemní večírek, setkání nebo společenskou událost. Inteligentní zábava pro každého.

Přivezeme na akci to nejlepší z naší rozsáhlé sbírky mechanických hlavolamů, takže si hosté vyzkouší nejen všeobecně známou Rubikovu kostku nebo Ježky v kleci (obojí v mnoha provedeních), ale i stovky dalších jednodušších i složitých hlavolamů. Vozíme s sebou i méně známé druhy hlavolamů jako jsou hlavolamové zámky, máme rozsáhlou sbírku japonských hlavolamů, kterými skvěle doplníte akce v japonském stylu.

Program je nenucenou zábavou, která je účastníkům během akce k dispozici. Nikoho do luštění nenutíme, ale současně umíme každého, kdo má chuť, správně navést tak, aby zažil při řešení hlavolamů úspěch.

Program vždy vedou herní instruktoři, kteří rádi poradí, kterým hlavolamem začít, který je snazší a který složitější. Jsou vtipnými průvodci a obstarají dobrou zábavu. Luštění hlavolamů je vhodné téměř pro každého, obsah akce vždy chystáme s ohledem na typ akce a složení účastníků.

Program Hlavolamy a hry je oblíbený na vánoční večírky i firemní akce všeho druhu. Umíme zajistit i soutěžní program ať už jde o doplnění zábavy během večírku nebo soutěžní stanoviště během teambuldingu, sportovního dne nebo akcí pro rodiny s dětmi. Soutěžní stanoviště mohou být pro jednotlivce i pro týmy, úkoly a hádanky mohou být na zručnost, rychlosti i logiku. Oblíbené je například Edisonovo vlákno, velké prostorové bludiště, nebo skládání kelímků Flash cups na rychlost.

Umíme doplnit program o deskové hry pro dva v krásném dřevěném provedení nebo větší hernu deskových her.

Vybíráme pro vás podobné služby

Tip Ohnivá pyrotechnická show – Fire Show

Arabesque Shows & Events Ohnivá pyrotechnická show – Fire Show

celá ČR a Evropa

Efektní ohnivá vystoupení, která jsou plná propracované taneční choreografie, gymnastických prvků, scénických světel a samozřejmě také epických pyrotechnických efektů.

Creative Pro

Creative Pro

celá ČR a Evropa

Je to pouze váš úspěch, co tvoří naši budoucnost.

Ehosteska s.r.o.

Ehosteska s.r.o.

celá ČR

Zajišťování hostesek a promotérů

Emacon

Emacon

celá ČR

Eventová a marketingová agentura

Volná degustace vína

Navínko - vinný catering pro váš event Volná degustace vína

celá ČR

Degustace vín s vinařem či sommeliérem. Můžete si zvolit z vystavených vín co ochutnáte a v jakém pořadí. Vína jsou odborně nalévány a sommeliér odpovídá na dotazy hostů.

Party bus

Party bus

celá ČR

Nová dimenze zábavy

NUCLEUS

THE CHAMBER - Real Life Gaming (mobilní) NUCLEUS

celá ČR

Vesmírná loď v náklaďáku přijede až za vámi.

Spectoda

Spectoda

celá ČR

Světelný design a pronájem dekorativního osvětlení.

Svezení v supersportu (Ferrari, Lamborghini, Mustang)

Svezení v supersportu (Ferrari, Lamborghini, Mustang)

celá ČR

Splňte si svůj klukovský sen a projeďte se v italském supersportu v hodnotě přesahující 6 milionů korun. Kde jinde si zařídíte auta, která pod kapotou skrývají až 670 koňských sil?