Odprezentuj Odprezentuj

Odprezentuj

Lepší prezentace, než si umíte představit

celá ČR a Slovensko

V odprezentuj se věnujeme tvorbě profesionálních prezentací. Pořadatelům konferencí a jejich klientům nabízíme komplexní podporu při přípravě prezentační části eventu.

Koncepce projekčních ploch
Na základě vizuálního stylu akce dokážeme ve spolupráci s produkcí navrhnout vhodné rozložení projekčních ploch. Pryč jsou doby, kdy se publikum na velkém plátně muselo dívat jen na obyčejné slajdy 16 : 9. Umíme pracovat s atypickými širokoúhlými formáty, které nabídnou návštěvníkům nevšední zážitek z prezentovaného obsahu. Současně projekci vždy koncipujeme tak, aby byla realizovatelná a funkční.

Příprava prezentačních šablon a animovaných backdropů
V návaznosti na rozložení projekčních ploch umíme navrhnout powerpointové šablony pro řečníky a statická či animovaná pozadí na zbylou část projekční plochy. Naším cílem je, aby spolu prezentace i pozadí nebojovaly, ale působily jako konzistentní celek.

Podpora prezentujících při přípravě prezentací
Od roku 2010 jsme pro naše klienty vytvořili přes 30 000 slajdů. Víme, jaké slajdy fungují na velkém plátně a umíme klientům pomoct přetavit jejich myšlenky v poutavé vizuály.

Prezentační trénink
Realizujeme individuální prezentační tréninky, během kterých klienty připravujeme na to, aby své slajdy dokázali publiku efektně odprezentovat.

Účast na zkoušce
Jsme schopni zúčastnit se osobně zkoušek, abychom vychytali případné technické problémy, ověřili, že vše funguje, jak má, a poskytli klientům podporu pro úpravy na poslední chvíli.

Kurzy tvorby skvělých prezentací
Chcete se sami naučit připravovat prvotřídní prezentace? Prostřednictvím našich kurzů a individuálních konzultací vám osobně či online předáme zkušenosti, které shromažďujeme roky.

Vybíráme pro vás podobné služby

FunMio s.r.o.

FunMio s.r.o.

celá ČR

Netradiční eventy

Aquarel

Aquarel

celá ČR

Velkoformátový i maloformátový digitální tisk

Go Team

Catalyst Czech Republic - Team building Go Team

celá ČR

Interaktivní honba za pokladem s využitím moderní technologie.

Ústecký Region Convention Bureau

Ústecký Region Convention Bureau

celá ČR

Jsme regionální kancelář pro kongresovou a incentivní turistiku v  Ústeckém kraji.

Firemní večírky

New event Firemní večírky

celá ČR

New event pro vás uspořádá jedinečný večírek plný pohodových her, které můžete hrát klidně přímo v restauraci nebo v baru.

Briding The Divide

Catalyst Czech Republic - Team building Briding The Divide

celá ČR

Zapojte Vaše schopnosti projektového řízení a řízení vztahů se zákazníky a postavte most

Moravia Convention Bureau

Moravia Convention Bureau

celá ČR

Propojí vaše potřeby s nabídkou toho nejlepšího, co region nabízí.

Dobrokar

Dobrokar

celá ČR

Organizace firemních akcí s dobročinným přesahem

GALA 360 | Videokoutek 360°

GALA 360 | Videokoutek 360°

celá ČR a Slovensko

Oživte vaši akci s GALA 360! Jedinečný 360° videokoutek, který rozzáří každou akci! Při nahrávání videí si hosté užijí spoustu legrace a je to skvělý způsob, jak obohatit své zážitky z akce a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky v podobě krásných videí. Nabízí rovněž multifunkční digitální fotokoutek s AI efekty a standardní fotokoutek s tiskem.