Catering VYŠEHRAD 2000 a.s. Catering VYŠEHRAD 2000 a.s.

Catering VYŠEHRAD 2000 a.s.

Profesionální catering a cateringové služby – od rodinné oslavy až po velké firemní rauty. Špičkové cateringové služby poskytují jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994.

celá ČR

Vyšehrad 2000 Group působí na českém trhu od roku 1994. Zajišťuje provoz restaurací Kavárna Obecní dům, Restaurace Obecní dům, Pivnice Obecní dům, Tretters Obecní dům American bar est. 1912, Malostranská beseda (restaurace, kavárna, pivnice). Provozuje multifunkční Areál Botanika (restaurace, hotel, golfové hřiště). Kromě vynikajících pokrmů vám nabízí také nevšední zážitky a působivou atmosféru.

Pořádáte společenskou akci, podnikový večírek, vernisáž, narozeninovou party nebo svatbu? Pro Vyšehrad 2000 Group bude potěšením zajistit kompletní cateringové služby, a připravit tak nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty. Pokud si potrpíte na precizně a kvalitně odvedenou práci, jste na správné adrese.
Zkušený a dokonale sehraný tým, který pravidelně organizuje svatební hostiny, firemní akce či rauty. Zajišťuje také catering pro oficiální státní návštěvy, orgány státní správy nebo významné a renomované firmy. Špičkové cateringové služby poskytuje jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994. Catering je jejich doménou, každodenní prací a současně koníčkem.

Proč si vybrat právě Vyšehrad 2000 Group?

  • zajistí cateringové služby v jakémkoliv rozsahu (pro menší i velké akce)
  • má také široké zkušenosti s plánováním doprovodných programů
  • velmi pečlivě dodržuje přísné hygienické předpisy
  • je flexibilní i spolehlivý a rád vyhoví všem vašim požadavkům

Jak to funguje?
Pokud se na catering obrátíte (telefonicky, online či osobně), nejprve s vámi individuálně proberou a upřesní veškeré detaily vaší objednávky. Catering pro společenské akce do 2000 osob realizují pomocí vlastního vybavení. Aby mohli klientům poskytnout komplexní a pružný servis, disponují cateringovým zázemím s gastronomickou výrobnou a skladem inventáře v části Prahy 4. Na vaše přání a podle vašich představ obstarají vhodné prostory – na výběr máte moderní či historické objekty, a zajímavou variantou je catering pod širým nebem. K často používaným prostorám patří kongresové, konferenční nebo komorní sály, ale i terasy a galerie.

Catering „na klíč“
Nabízí vám cateringové služby za výhodné ceny ušité na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Objednat si můžete například lehkou a nenáročnou formu občerstvení, odpolední koktejly s jednodušším pohoštěním, nebo banket s pokrmy servírovanými sedícím hostům u tabulí či stolů, apod.

Sdělte svá přání a profesionálové z Vyšehrad 2000 Group se postarají o jejich realizaci tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Vybíráme pro vás podobné služby

Shisha Original

Shisha Original

celá ČR a Slovensko

Jedinečný catering vodních dýmek pro každou párty

Ohnivá pyrotechnická show – Fire Show

Arabesque Shows & Events Ohnivá pyrotechnická show – Fire Show

celá ČR a Evropa

Efektní ohnivá vystoupení, která jsou plná propracované taneční choreografie, gymnastických prvků, scénických světel a samozřejmě také epických pyrotechnických efektů.

New event

New event

celá ČR

Jsou specialisté na zážitkové eventy, firemní akce a teambuildingy. Na trhu jsou více jak 10 let. Zkušenosti získali zejména při organizovaní sportovně laděných firemních dní. Zpestřete si vaši akci či teambuilding netradičními sporty.

Netradiční sporty

New event Netradiční sporty

celá ČR

Chcete pro své kolegy nebo zaměstnance připravit něco speciálního? Co takhle aktivitu, kterou pravděpodobně ještě nikdy nezkoušeli? Vsaďte na netradiční sporty, které jsou skvělou formou teambuildingu, firemní akce i family days.

Borovka Event

Borovka Event

celá ČR

Kompletní řešení eventů

Netradiční walking act

Arabesque Shows & Events Netradiční walking act

celá ČR a Evropa

Působivě váš event oživí “walking acts”, živé sochy nebo “dámy ve stolech”— žánry, které kombinují vizuální krásu s živou interakcí s návštěvníky.

Lunchmeat

Lunchmeat

celá ČR

Kreativní studio zaměřené na digitální média

Oslí stezka

Oslí stezka

celá ČR

Zážitková oslí farma s unikátním programem - oslí trekking.

Odprezentuj

Odprezentuj

celá ČR a Slovensko

Lepší prezentace, než si umíte představit