VYŠEHRAD 2000 a.s.

VYŠEHRAD 2000 a.s.

Profesionální catering a cateringové služby – od rodinné oslavy až po velké firemní rauty. Špičkové cateringové služby poskytují jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994.

celá ČR

Vyšehrad 2000 Group působí na českém trhu od roku 1994. Zajišťuje provoz restaurací Kavárna Obecní dům, Restaurace Obecní dům, Pivnice Obecní dům, Tretters Obecní dům American bar est. 1912, Malostranská beseda (restaurace, kavárna, pivnice). Provozuje multifunkční Areál Botanika (restaurace, hotel, golfové hřiště). Kromě vynikajících pokrmů vám nabízí také nevšední zážitky a působivou atmosféru.

Pořádáte společenskou akci, podnikový večírek, vernisáž, narozeninovou party nebo svatbu? Pro Vyšehrad 2000 Group bude potěšením zajistit kompletní cateringové služby, a připravit tak nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty. Pokud si potrpíte na precizně a kvalitně odvedenou práci, jste na správné adrese.
Zkušený a dokonale sehraný tým, který pravidelně organizuje svatební hostiny, firemní akce či rauty. Zajišťuje také catering pro oficiální státní návštěvy, orgány státní správy nebo významné a renomované firmy. Špičkové cateringové služby poskytuje jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994. Catering je jejich doménou, každodenní prací a současně koníčkem.

Proč si vybrat právě Vyšehrad 2000 Group?

  • zajistí cateringové služby v jakémkoliv rozsahu (pro menší i velké akce)
  • má také široké zkušenosti s plánováním doprovodných programů
  • velmi pečlivě dodržuje přísné hygienické předpisy
  • je flexibilní i spolehlivý a rád vyhoví všem vašim požadavkům

Jak to funguje?
Pokud se na catering obrátíte (telefonicky, online či osobně), nejprve s vámi individuálně proberou a upřesní veškeré detaily vaší objednávky. Catering pro společenské akce do 2000 osob realizují pomocí vlastního vybavení. Aby mohli klientům poskytnout komplexní a pružný servis, disponují cateringovým zázemím s gastronomickou výrobnou a skladem inventáře v části Prahy 4. Na vaše přání a podle vašich představ obstarají vhodné prostory – na výběr máte moderní či historické objekty, a zajímavou variantou je catering pod širým nebem. K často používaným prostorám patří kongresové, konferenční nebo komorní sály, ale i terasy a galerie.

Catering „na klíč“
Nabízí vám cateringové služby za výhodné ceny ušité na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Objednat si můžete například lehkou a nenáročnou formu občerstvení, odpolední koktejly s jednodušším pohoštěním, nebo banket s pokrmy servírovanými sedícím hostům u tabulí či stolů, apod.

Sdělte svá přání a profesionálové z Vyšehrad 2000 Group se postarají o jejich realizaci tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Vybíráme pro vás podobné služby

Nové Zážitkové malování ArtMoment

Zážitkové malování ArtMoment

celá ČR

Vytvořte své vlastní mistrovské dílo a užijte si tři hodiny v okouzlující atmosféře stylové restaurace. Nadchněte své zaměstnance či obchodní partnery nevšedním zážitkem!

Ohnivá pyrotechnická show – Fire Show

Arabesque Shows & Events Ohnivá pyrotechnická show – Fire Show

celá ČR a Evropa

Efektní ohnivá vystoupení, která jsou plná propracované taneční choreografie, gymnastických prvků, scénických světel a samozřejmě také epických pyrotechnických efektů.

Catering Galerie kavárny Louvre

Catering Galerie kavárny Louvre

celá ČR

Zajistí pro vaše akce catering na míru, dle preferencí a budgetu, včetně mobiliáře a dopravy.

Česká Eventová Asociace z.s.

Česká Eventová Asociace z.s.

celá ČR

Růst a rozvoj v oblasti event marketingu

Mek&Číz

Mek&Číz

celá ČR

Food truck

Aquarel

Aquarel

celá ČR

Velkoformátový i maloformátový digitální tisk

Ehosteska s.r.o.

Ehosteska s.r.o.

celá ČR

Zajišťování hostesek a promotérů

Ice Art

Ice Art

celá ČR

Ledové bary, ledové sochy, živé show, panáky z ledu apod.

Světelná taneční show – Light & dance show

Arabesque Shows & Events Světelná taneční show – Light & dance show

celá ČR a Evropa

Světelné show od Arabesque Shows & Events jsou dechberoucí představení, jež snoubí sofistikované světelné efekty s tancem či gymnastikou.