Catering VYŠEHRAD 2000 a.s.

Catering VYŠEHRAD 2000 a.s.

Profesionální catering a cateringové služby – od rodinné oslavy až po velké firemní rauty. Špičkové cateringové služby poskytují jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994.

celá ČR

Vyšehrad 2000 Group působí na českém trhu od roku 1994. Zajišťuje provoz restaurací Kavárna Obecní dům, Restaurace Obecní dům, Pivnice Obecní dům, Tretters Obecní dům American bar est. 1912, Malostranská beseda (restaurace, kavárna, pivnice). Provozuje multifunkční Areál Botanika (restaurace, hotel, golfové hřiště). Kromě vynikajících pokrmů vám nabízí také nevšední zážitky a působivou atmosféru.

Pořádáte společenskou akci, podnikový večírek, vernisáž, narozeninovou party nebo svatbu? Pro Vyšehrad 2000 Group bude potěšením zajistit kompletní cateringové služby, a připravit tak nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty. Pokud si potrpíte na precizně a kvalitně odvedenou práci, jste na správné adrese.
Zkušený a dokonale sehraný tým, který pravidelně organizuje svatební hostiny, firemní akce či rauty. Zajišťuje také catering pro oficiální státní návštěvy, orgány státní správy nebo významné a renomované firmy. Špičkové cateringové služby poskytuje jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994. Catering je jejich doménou, každodenní prací a současně koníčkem.

Proč si vybrat právě Vyšehrad 2000 Group?

  • zajistí cateringové služby v jakémkoliv rozsahu (pro menší i velké akce)
  • má také široké zkušenosti s plánováním doprovodných programů
  • velmi pečlivě dodržuje přísné hygienické předpisy
  • je flexibilní i spolehlivý a rád vyhoví všem vašim požadavkům

Jak to funguje?
Pokud se na catering obrátíte (telefonicky, online či osobně), nejprve s vámi individuálně proberou a upřesní veškeré detaily vaší objednávky. Catering pro společenské akce do 2000 osob realizují pomocí vlastního vybavení. Aby mohli klientům poskytnout komplexní a pružný servis, disponují cateringovým zázemím s gastronomickou výrobnou a skladem inventáře v části Prahy 4. Na vaše přání a podle vašich představ obstarají vhodné prostory – na výběr máte moderní či historické objekty, a zajímavou variantou je catering pod širým nebem. K často používaným prostorám patří kongresové, konferenční nebo komorní sály, ale i terasy a galerie.

Catering „na klíč“
Nabízí vám cateringové služby za výhodné ceny ušité na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Objednat si můžete například lehkou a nenáročnou formu občerstvení, odpolední koktejly s jednodušším pohoštěním, nebo banket s pokrmy servírovanými sedícím hostům u tabulí či stolů, apod.

Sdělte svá přání a profesionálové z Vyšehrad 2000 Group se postarají o jejich realizaci tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Vybíráme pro vás podobné služby

Tip IN CATERING

IN CATERING

celá ČR a Evropa

Milujeme jídlo a gastronomii. Jsme cateringová společnost zajišťující cateringové služby od roku 1995. Tvoříme nezapomenutelné zážitky a chutě. Inovace a inspirace v každém soustu. #myjsmecatering

Oblíbené Catering Galerie kavárny Louvre

Catering Galerie kavárny Louvre

celá ČR

Zajistí pro vaše akce catering na míru, dle preferencí a budgetu, včetně mobiliáře a dopravy.

Lunchmeat

Lunchmeat

celá ČR

Kreativní studio zaměřené na digitální média

Andělín

Andělín

celá ČR

Péče o děti - babysitting, realizace dětských koutků na svatbách, oslavách a firemních akcích, narozeninové oslavy pro děti.

Ehosteska s.r.o.

Ehosteska s.r.o.

celá ČR

Zajišťování hostesek a promotérů

Drawetc

Drawetc

celá ČR

Široké portfolio vizuálních eventových aktivit

Česká Eventová Asociace z.s.

Česká Eventová Asociace z.s.

celá ČR

Růst a rozvoj v oblasti event marketingu

New event

New event

celá ČR

Jsou specialisté na zážitkové eventy, firemní akce a teambuildingy. Na trhu jsou více jak 10 let. Zkušenosti získali zejména při organizovaní sportovně laděných firemních dní. Zpestřete si vaši akci či teambuilding netradičními sporty.

Odprezentuj

Odprezentuj

celá ČR a Slovensko

Lepší prezentace, než si umíte představit